Üniversite Evden Eve Nakliyat

üniversite evden eve nakliyat

Günümüzde ev taşıma işlemleri şahıslar için ciddi derecede yorucu ve bıktırıcı bir şekle gelebiliyor. Bir evin içindeki her eşyayı başka bir eve taşımak günlerce zamanınızı alabiliyor. Üstelik yeni eve yerleşme ve bu eşyaların düzenlenmesi de ayrı bir dert olacaktır. Ancak ev düzenlemesinden önce düşünülmesi gereken en önemli nokta nakliyat olacaktır.

Günümüzde birçok taşıma şirketi hizmet halindedir sadece her taşıma şirketine güvenmek doğru olmayacaktır. İstanbul şehrinde de vaziyet böyledir ancak emin bir taşıma şirketleri yani üniversite evden eve nakliyat şirketleri her daim müşterilerimizin hizmetindedirler. İstanbul şehrinin her noktasında hizmet veren şirketimiz avcılar evden eve nakliyat işlemlerinde de etken durumdadır. Bölgede yaşayan herkes nakliyat işlemleri için öncelikle şirketimizden istek edebilir.
1992 yılında hizmete oluşturulan şirketimiz bugün de hizmetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden itibaren efsun gelişim göstermiş olan şirketleri üniversite evden eve nakliyat şirketleri büyümeye de devam etmektedir. Nakliyat için hizmet veren araçları ve çalışanlarımız olup her zaman kaliteli bir hizmet anlayışı ile hareket eden şirketimiz müşterilerini her durumda memnun etmeyi başarmıştır. Avcılar üniversite evden eve nakliyat işlemlerinin yanı sıra onlarca bölgede hizmete açık halde olan şirketimiz için her zaman müşteri memnuniyeti ön planda olmuştur ve bu vaziyet da bu şekilde devam edecektir. Sizler de nakliyat hizmetine ihtiyaç duyduğunuz takdirde şirketimiz ile kolayca iletişime geçebilir ve anında taşıma hizmeti isteğinde bulunabilirsiniz.

admin

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

20 Comments

 1. Adım samet geçen hafta bu firma ile bir taşıma gerçekleştirdim.
  Personelleri eve geldi sabahın 5inde adamlar direk ambalajlamaya başladı mobilyaları sökmeye başladı.
  diğer eve götürdüler eşyalalarımı ve aynı şekilde kurdular.
  Çok teşekkür ediyorum firma sahibi ve personellerine…

  • Samet Bey Güzel yorumuz için size çok teşekkür eder, yeni evinizin size ve ailenize huzur ve mutluluk getirmesini YÜCE ALLAH’tan (cc) Niyaz ederiz.

 2. İstanbul’da Üniversite okuyanların çektiği zorluklardan biri öğrenci evlerini taşırkan nakliyat işleri oluyor. Üniversite evden eve nakliyat işleri artık bu sayede kolay olacak.

  • Zeynep hanım taşıma ihtiyaçlarınızda siz geleceğimiz olan öğrencilerimize %30 indirim yapıyoruz. İnşallah bir nasip olursa sizin eşyalarınızı da biz taşırız.

 3. Gerçekten üniversiteliler için ev taşımak büyük dert. Ama sayenizde işimiz kolaylaştı. Teşekür ederiz.

  • Mehmet bey siz öğrenciler bizim gelecekteki onurlarımızsınız ve bizim size hizmet vermemiz zorunludur.

 4. Üniversite öğrencisi olarak ev taşımak insana büyük sıkıntı çıkartıyor teşekkürler

 5. Öğrenciler için, özellikle üniversite okuyanlar için sık sık ev taşımak zorunda kalmak büyük bir sorun olabiliyor. Gerek paketleme gerekte taşıma olsun. Böyle büyük bir ihtiyacı giderdiğiniz için teşekkürler.

  • Biz teşekkür ederiz efendim hem güzel yorumuz hemde düşünceleriniz için.

 6. YAKINDA ARKADAŞIMIN GÖREV YERİ DEĞİŞECEK BENDE ONUNLA BİRLLİKTE GİECEĞİM İÇİN NAKLİYAT KONUSUNDA BİRAZ SIKINTIMIZ VAR BURALAR FİYAT KONUSUNDA ÇOK UÇUK,,SİTENİZİ ARAŞTIRIYORUM ŞUAN UMARIM BU SIKINTIYI ÇÖZERİZ

  • Taşınacağınız günden 3 gün önce iletişime geçerseniz yardımcı oluruz efendim.

  • Şenol bey bizim ile yapacağınız taşımalarda her bütçeye uygun fiyat bulmak veya aynı fiyatlara daha iyi hizmet almak mevcuttur. Arkadaşınıza yeni yerinde başarılar dileriz.

 7. İyi Hizmet anlayışı var tam saatinde ve tam saatinde bitiş yapıldı.
  Zamanla çalışıyorlar sanki hızlarına göre de öyle kırıp dökme olmadı işi profesyonelce yapıyorlar. Teşekkürler inş bir daha taşınmayız ama taşınırsan tekrar döneceğiz sizlere.

  • Hakan Bey sizin memnuniyetiniz bizi onurlandırıyor. İnşallah yeni alacağınız daireye taşırız ve sizde taşınma stresinden kurtulursunuz.

 8. Çok yakında arkadaşlarım ile oturduğum evimizden taşınmayı planlamaktayız. Sizler ile çalışmayı düşünmekteyiz. Fiyat konusunda biz öğrencilere de yardımcı olursanız sevinirim..

 9. arkadaşımla beraber ev taşıyacağız sizin gibi güvenilir bir nakliyat firmasıyla çalışmak çok güzel olacak iyi çalışmalar

 10. Kiracı olarak sık sık ev değiştiren biri olarak nakliye firmalarından hiç bir zaman tam anlamıyla memnun olmadım.Ama oğlumun okulu nedeni ile evi taşımak zorunda kalınca sizin firmayı tercih ettik ve son nokta . İşte bu dedim sonunda hiç yorulmadan, sıkıntı yaşamadan taşındık. Aldıkları gibi koydular. Kesinlikle tavsiye ederim….

 11. bahar dönemi geliyor ve yakın zamanda yeni bir eve taşınacağım bu konuda şimdiden sitenizi ekledim umarım taşınma koşulları ve fiyat konusunda anlaşırız. İyi çalışmalar şimdiden

 12. üniversiteliler için ev taşıma kabusu sona erdi demek 😉 güzel oldu avcilarda oturan üniversiteden arkadaşlarıma önereceğim bu siteyi, millete para yedirmekten paraları kalmadı 😉 güvenilir bir site güvenilir bir yer

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir