Yeşilkent Evden Eve Nakliyat

Yeşilkent Evden Eve Nakliyat

Ev taşıtmanız gerekiyor ve nakliye firması arıyorsunuz? Doğru adreste olduğunuzu birazdan okuyarak anlayacaksınız ve dilerseniz hizmetlerimizi ve yapılması gereken işlemlere hemen geçelim.

Yeşilkent nakliyat 1990 yılında avcılar nakliyat adı altında hizmete başlamıştır, onca yıl bu sektörde hizmet veren firmamız sırf müşterileri memnun olsun diye tüm profesyonel ekibi ve kaliteli ambalajlama ürünlerini firmasında bulundurmaktadır. Taşınmak ve taşıtmak çok riskli ve bir o kadar da stresli geçer ama firmamız ile yapacağınız taşımada bu sıkıntılar olmaz neden mi ? Çünkü firmamız ile yapacağız iletişim de ilk önce size en yakın şubemizden ekspertiz personeli temin edilir. Bu personel evinize gelir ve daire içerisinde bulunan tüm eşyaların notunu alır ve size yeterli malzeme, personel sayısını ve ücreti taktim eder. Tamamen ücretsiz olan ve anlaşma yapmak sadece sizin insiyatifinize bağlıdır.

Yapılan anlaşma sonrası yeşilkent evden eve nakliyat personelleri dilediğiniz saat ve tarihte kapınızı çalar ve müsait olup olmadığınızı sorar, izin aldıktan sonra sizin yapmanız gereken tek şey var oda kahvenizi yudumlayarak yapılan hizmeti seyretmektir. Personellerin he birinin ayrı bir alanı vardır, mobilya ustamız mobilyaları söker ve ambalajlar, tesisat ustamız beyaz eşya grubunu söker ve ambalajlar ve geriye kalan diğer ambalajlama işlemini ise geriye kalan personeller yapmaktadır. Ambalajlama işlemi bittikten sonra tüm personeller eşyaları araç içerisine taşımaya başlar, araç içerisinde zarar görmeyecek şekilde üst üste konur ve ip yardımı ile sımsıkı bağlanır. Daire içerisinde tüm eşyaların bittiği esnada diğer evin önünü araç park edilir.

Araç içerisinde bulunan tüm eşyalar yukarı taşınmaya başlanır ve daha sonra her personel sökmüş olduğu ve ambalajlamış olduğu alana geçer. Her personel sökmüş olduğu eşyanın montaj işlemini yapar ve kesinlikle bir çizik dahi olmaksızın eşyaları size teslim eder. Eşyalarınızı kontrol ettikten sonra yeşilkent evden eve nakliyat firmasının sizinle yapmış olduğu sözleşmeyi imzalayıp nakliye ücretini her hangi bir personele teslim edebilirsiniz. Memnun kalmama gibi durumlarda ücreti vermeyebilir ve tüm hukuki yollara baş vurabilirsiniz. Bizi tercih etmeden önce internet ortamından veya çevre esnaflardan araştırabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz.