Gümüşpala Evden Eve Nakliyat

Gümüşpala evden eve nakliyat

Her ailenin taşınma sıkıntısı ve korkusu mevcuttur ama o korkularınızı artık geride bırakın, avcılarda gümüşpala evden eve nakliyat unvanı ile size hizmet vermekteyiz ve hem kaliteli hemde uygun fiyatlar ile sizin bütçenize göre bir hizmet. Dilerseniz size nasıl bir hizmet anlayışımız ve kalitemiz var,ondan söz edip sizi bilgilendirelim, her taşıma yaptığınızda aklınızdaki soru işaretlerini yenmenize yardımcı olalım yada kaliteli bir firma bulmanıza yardımcı olalım.  Hizmete 1992 de istanbul bağcılarda başlayıp zamanla tüm istanbul ilçelerinde şubesini açıp geniş çaplı bir hizmet vermekteyiz. Öz geçmişimiz, kaliteli ambalajlama ürünlerimiz, taşıma işlemi için özel tasarlanmış araçlarımız ve profesyonel personel kadromuz ile beraber size unutamayacağınız bir nakliye hizmeti vermekteyiz.

Firma ile iletişime geçtiğinizde size en yakın şubemizden hemen bir ekspertiz personeli yönlendiriyoruz ve ardın personel sizden izin alarak evinize gelir. Daire içerisinde bulunan tüm eşyaların notunu alır, bu bir kıyafet olsun yada bir beyaz eşya hiç fark etmiyor, tümünün notu alıp en uygun fiyatı çıkarıp size taktim eder. Fiyat verirken daire içerisinde bulunan eşyaların azınlık ve çoğunluğuna, kullanılacak ambalajlama ürünlerine, hangi ebattaki araç kullanılacağına ve personel kadrosuna göre fiyat çıkaracaktır. Siz fiyatı ve hizmeti kabul ettiğinizde size tarih verilir ve o tarihte araç ve personel kadromuz taşıma işlemi için evinize gelirler. Mobilya ve beyaz eşyalar ustaları tarafından sökülüp paketlenir ve diğer personeller paketlenmiş eşyaları araç içerisine taşır ama en önemlisi istif yapan arkadaşın araç içinde eşyaları zarar görmeyecek şekilde üst üste koymasıdır.

Personeller eşyalarını bitirdikten sonra taşınacağınız eve giderler ama sizinle beraber girmeleri bizim için daha mantıklıdır. Bina önüne araç park edilir ve hep beraber eşyalar yukarı taşınmaya başlar, mobilya ustamız mobilyasının montajını yapar, tesisatçımız beyaz eşyaların montajını yapar ve geriye diğer eşyaların alındığı gibi yerine konması kalır ki bunu zaten yukarı taşıyan personeller yapmaktadır. Bizim hizmet anlayışımız bundan ibaret değil daha detaylı bilgi için dilerseniz ofisimizi ziyaret edin dilerseniz biz gelip sizi ziyaret edelim. Gümüşpala evden eve nakliyat ile yapacağınız taşıma sonrası memnun kalmama gibi bir lüksümüz yoktur. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür eder yapacağınız taşımada hayırlı olmasını temenni ederiz.