Firuzköy Evden Eve Nakliyat

Firuzköy Evden Eve Nakliyat

 

Yukarıda görmüş olduğunuz karelerde paketlenen ve araca yüklenen eşyalar yer almaktadır.

1980 li yıllarda kentleşmeye başlayan firuzköy, o zamanlar bakırköye ardından ise küçükçekmeceye bağlı iken son yıllarda avcılara bağlanmıştır. Firuzköy mahallesi çok hoş bir manzara ile görenleri hayran bırakıyor ve bu nedenle çok gelişmiş ve tabiri caizse dolmuştur. Nüfus oranı yüksek olan mahallede ev taşımacılığı başta olmak üzere tüm sektördden vatandaşlar ticaret yapmak adına bölgeyi tercih etmiştir. Biz firuzköy evden eve nakliyat olarak ta firuzköy halkına profesyonel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Peki bu hizmeti nasıl ve ne kadar ücretle yapıyoruz?

Firuzköy evden eve nakliyat öncelikle müşteri memnuniyetine ve zamanına önem vermekle beraber müşteri potansiyelini en üst seviyelere çıkarabilmek adına en kaliteli ambalajlama ürünleri ile çalışmaktadır. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtikten sonra tarafımızdan ekspertiz personeli yönlendirilmektedir. Bu personel evinizde bulunan tüm eşyaların notunu almak için evinizin yolunu tutar, eşyaların tümünün notunu aldıktan sonra size onay vermeniz adına düzenlenmiş bir rapor verilmektedir. Bu rapor ile size verilen fiyatı düşündükten sonra diler ofisimize gelir misafirimiz olursunuz, dilerseniz tekrardan iletişime geçip onay vermeniz yeterli olacaktır. İki taraf için bir tarih ve saat belirlenir ve o tarihte aracımız ve personel kadromuz paketleme malzemeleri ile birlikte evinize gelirler. Evinizde bulunan tüm eşyaları ambalajlamaya başlarlar ve mobilyacı personelimiz ise mobilyaları söküp ambalajlayıp araca yüklerler, tesisat ustamız da beyaz eşyaları söküp ambalajlayıp araca yüklerler. Personel kadromuzun tümü aile bireylerimiz den oluştuğunu da belirtmek isteriz ve daha sonra personeller diğer evinizde eşyaları aldıkları gibi teker teker ev içerisinde düzenli bir şekilde bırakırlar.

Firuzköy  evden eve nakliyat fiyatları ise bu hizmetlerin karşılığında çok uygun fiyatlar sunup sizin daha uygun taşınmanızı sağlıyor. Bu hizmetlerden yararlanmak için yapmanız gereken iletişime geçmenizdir. Biz siz memnun kalıp yaşamınıza devam etmek adına varız ve var olmaya devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için size teşekkürü borç biliriz.