Denizköşkler Evden Eve Nakliyat

Denizköşkler evden eve nakliyat

Avcılar, nüfusu yoğun ve oturulması gereken büyük ilçelerden biridir. Bir yanında beylikdüzü diğer yanında esenyurt olmakla beraber sahile bakan çok güzel bir ilçedir. 1999 yılında olan büyük bir deprem sonrası büyük hasarlar gören avcılar, şimdi ise tanınmaz halde ve bunun sebebi yenilmeyip daha çok gelişmesinden kaynaklıdır. Ticari yönden baktığımızda deprem döneminde ucuza kapatılan evler ve dükkanlar vs. şimdi çok yüksek rakamlara satılmaktadır. İlçede son 10 yıldır çok sayıda göç oldu ve şimdi avcılarda boş arsayı geçtik kiralık daire bulmak bir hayli zordur ve bu sebep ile biz  olarak avcılar halkına göç sorunları için yardım etmekteyiz. Denizköşkler mahallesinde şubemiz ve araçlarımız bulunmaktadır.

Denizköşkler evden eve nakliyat olarak yaklaşık 25 yıldır avcılarda bu hizmeti halkımıza çok uygun fiyatlar ile sorunsuz vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve zamanına rivayet ederek müşteri potansiyelimizi gün geçtikçe artırmaktayız ve nitekim durum böyle oldukça insanlar mutlu bir şekilde taşınabilecek ve yeni eşya almak gibi sorunları kalmayacaktır. Firmamızın prensipleri gereği ekspertiz hizmeti almayan müşterilere hizmet vermemekteyiz ve ekspertiz hizmetini de ücretsiz vermekteyiz. Biz denizköşkler nakliyat olarak şiddetle tavsiye ediyoruz ekspertiz hizmeti almanızı çünkü personel evinize geldiğinde daire içerisinde bulunan tüm eşyaların notunu alıp size en uygun fiyatı,en uygun paketleme malzemesini,uygun aracı ve kaç personelin gerektiğini söyler ve durum böyle olunca sizinde düşünme zamanınız olmaktadır. Personel tuttuğu notu size ilettikten sonra ofise geçer ve sizden onay bekler ve artık tüm her şey sizde biter, ister onay verirsiniz ister farklı bir firma ile iletişime geçersiniz.

Denizköşkler evden eve nakliyat müşteri memnuniyeti için her ince ayrıntıyı düşünmüş ve uygulamıştır çünkü biliriz ki siz memnun kaldığınız sürece biz var oluruz. Firmanın iletişim bilgileri ve mail adresleri iletişim sayfasında yer almaktadır,arayın aklınıza takılan sorulara cevap olalım.

Bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz.