Cihangir Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak veya taşıtmak günümüzde sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Kaliteli eşya taşıyan firma bulmak veya profesyonel kadrosu mevcut mudur diye yakınıp stres yapmaya son veriyorsunuz çünkü cihangir evden eve nakliyat çalışanları ve sorumlusu size en uygun ve en profesyonel ev taşımacılığı hizmetini vermektedir. Avcılar başta olmak üzere tüm istanbul’da hizmet potansiyelini artıran firmamız, siz müşterilerin denetimine açıktır. Öncelikle firmamız eşyalarınızı gelip yerinde görmek ve yerinde fiyat vermeden size randevu vermez, daha sonra düşünmeniz için evinizden ayrılıp size düşünme süresi belirler.( ne kadar isterseniz o kadar düşünebilirsiniz) Firma yetkilisini arayıp kararınızı açıklamanızla beraber size en uygun hasar sigortası yapılır ve taşınma tarihi belirlenir.

Taşınma tarihinde cihangir evden eve nakliyat aracı ve çalışan personel kadrosu evinize gelir ve daha sonra iş ayırımı yapılır. Mobilya ustamız mobilyalarını sökmeye gider, tesisat ustamız beyaz eşyaları sökmeye gider, ambalaj yapar ustamız tüm eşyaları ambalajlar ve geriye kalan personellerimiz ise hazırlanan eşyaları aracın içine taşır ve araç içerisinde zarar görmeyecek şekilde üst üste koyar. Bu işlemler öyle anlattığımız gibi kolay değil tabi ama bu zorluğu da müşterimize yansıtmadan yapmaktayız, hatta müşterimiz salonda kahvesini yudumlarken biz bu işlemleri sorunsuz halletmekteyiz.

Araç içerisine taşıma işlemi bittikten sonra personel kadromuz kamyona binip diğer yuvanızı yani evinizin yolunu tutar. Önce ekip başı binanın merdivenlerini ve eşyaların hangi odalara gideceğinin keşfini yapar ve ardından personeller el birliği ile eşyaları evinize taşır. Mobilya ustamız tekrar mobilya kurumuna ve tesisat ustamız beyaz eşyaların montajına geçerek eşyaları dileğiniz şekilde dizer ve size teslim eder. Cihangir nakliyat çalışanları sizin memnuniyetinizi almadan evinizden kesinlikle uzaklaşmaz ve gitmezler. Memnun olduğunuzu söyledikten sonra personel taşıma ücretini alıp oradan uzaklaşıp ofisin yolunu tutar ve daha sonra size düşen tek iş sitemizin yorum kısmından memnuniyetini dile getirmek olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Cihangir Evden Eve Nakliyat